Malawia i Tanganika

Forum o Biotopach Malawi i Tanganice

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszam do Rejestrowania się

#1 2009-06-24 09:47:02

Daniel

ADMINISTRATOR

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 28
Punktów :   

[350L][Tanganika ]

Witam Serdecznie jak na początek Wstawię moją Tanganike 350 litrową . Zdjęcie jest trochę nie widzialne ponieważ wczoraj podmieniałem wódę i jest mętna . Hmm Pewno sie zastanawiacie czemu tła nie ma no niestety  brak mi czasu ale teraz są wakacje i mam już mały plan wiec za nie długo dam nowe foty z tłem .Oświetlenie jak na razie  jest to pokrywa własno robiona tak jak we wszystkich moich  zbiornikach  po prostu wole kasę wydawać na nowe zbiorniki i na ryby i sprzęt niż  właśnie na takie pokrywy ,jak sobie sam mogę zrobić . teraz coś o ułożeniu kamieni ja mniej więcej układam tak kamienie żeby Ryby miały swobodę do pływania ale teraz jest tu dużo ryb i do redukcji niech tak jest Ryby maja kryjówki i maja dobre warunki do pływania






http://img32.imageshack.us/img32/4520/obraz084x.jpg

filtruje go -AQUA NOVA NCF 1500 FILTR ZEWNĘTRZNY
FILTR WEWNĘTRZNY JP-025F
ogrzewanie- AQUAEL COMFORT ZONE 300w
oswietlenie jak na razie zwykła świetlówka i pokrywa własno ręczna
Zbiornik-350l
obsada-Kamienie wapienne,piasek kwarcowy,muszle winniczki bedzie ich jeszcze więcej z roślinościa to tak kryptoryna microsorium anubias niski .z Ryb to naskalnik regana 4, naskalnik marliera 6,neolamprologus lelupi 6,neolamprologus brigardi(księżniczki)2 albinosy i 2 zwykłe,neolamprologus calvus black 6 i neolamprologus compresips 4


ADMINISTRATOR!!
Malawia 375L
Tanganika 350L

Offline

 

#2 2009-06-25 18:27:25

Bysiu

MODERATOR

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: [350L][Tanganika ]

pytanko odnośnie księżniczek czym dokarmiasz maleństwa ?? bo u mnie przynajmniej raz miesiącu mam z 10-15 szt. młodych księżniczek lecz przeżywają max 3 szt kiedyś jeszcze dokarmiałem mrożonym cyklopem którym podawałem prze strzykawkę w miejsce gdzie stale się znajdowały, jednak i to nie pomagało teraz już sobie odpuściłem więc jest selekcja naturalna


MODERATOR!!!

Offline

 

#3 2009-06-26 16:28:39

Daniel

ADMINISTRATOR

Zarejestrowany: 2009-06-21
Posty: 28
Punktów :   

Re: [350L][Tanganika ]

Ja daje pokarm żywy i  suchy suchy firmy sera nigdy nie dałbym tropicala heh a żywy to u nas sie to mowi Flyje  ale podobne do tego sa rozwielitki


ADMINISTRATOR!!
Malawia 375L
Tanganika 350L

Offline

 

#4 2009-06-28 21:16:45

Leon2009

ADMINISTRATOR

Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: [350L][Tanganika ]

No Daniel super akwa podoba mi sie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwiazda-numer.pun.pl www.kozanostra.pun.pl www.geodeci.pun.pl www.plfreestyle.pun.pl www.serwery-jailbreak.pun.pl